Easy Downloader

2.3.3

Android cihazınıza herhangi bir dosyayı indirmek için en iyi yol

5.0

1

1.6M

Bu uygulamayı oyla

Easy Downloader, Android cihazınıza direk olarak belge ya da dosya indirmenize izin veren kapsamlı bir araçtır, üstelik normalde telefonlarda karşılaştığınız problemlerden endişe duymak zorunda kalmadan.

Buna ek olarak, uygulama daha iyi depolama, APK dosyaları, resimler, belgeler ve videolar gibi farklı klasörleri sınıflandırarak indirilmiş dosyaları organize etmenize de izin verir.

Easy Downloader; Dolphin, Sky Fire ve Firefox gibi Android için geliştirilmiş tüm tarayıcılarla uyumludur. Üstelik yüzde elli daha hızlı bir şekilde dosyaları indirir ve aynı anda çoklu dosyalar indirmenize izin verir. Bunun yanı sıra, indirmeleri durdurabilir ve istediğiniz zaman tekrar başlatabilirsiniz.

Bu tarayıcılarla uyumlu olmasının yanı sıra, Easy Downloader'ın en ilgi çekici özelliklerinden biri de kendi arayüzünden direk olarak indirmeye ve göz atmaya izin vermesidir. Arayüzü basit, kullanışlı ve hafiftir: amaca yöneliktir.

İndirirken, sırada olan dosyaların her biri için bireysel ilerleme çubuklarını göreceksiniz. Bu listeye yeni bir şey eklemek, linki kopyalayıp yapıştırmak kadar basit.

Easy Downloader, telefonlarını indirmeler için kullanan Android kullanıcıları için pratik bir araçtır.
Gereksinimler

Android 2.2 veya üstüm sürüm gerektirir.

Uptodown X